Kdy se hodí Japonská půjčka?

Uvažujete o půjčce a nevíte, jakou si v rámci současné nabídky vybrat? V takovém případě pro vás máme hned několik tipů, které jsou spojeny s možností získat peníze v mnoha situacích. Všechny tyto tipy ale mají jednoho společného jmenovatele. Je jím Japonská půjčka.

Podívejme se proto na to, kdy se tento úvěrový produkt může hodit i vám. Hned na úvod zmiňte, že se jedná o jednu z nejlepších půjček na našem trhu. Je to potvrzeno také na webu, kde tento poskytovatel uvádí: „Půjčili jsme už přes 70 000 000 korun. Jsme nejvýhodnější půjčka v Česku. Stále ještě hledáte lepší půjčku? Nehledejte.“

Ideální, když máte finanční problém

Ty dnes nejsou ničím výjimečným ani ojedinělým. Finanční problémy totiž může mýt každý z nás. Důvody jsou přitom rozdílné, ale pokud je několik stejných, potom jde určitě o situace, kdy:

  • Máme nízkou výplatu a nevyjdeme s ní
  • Objevil se nečekaný výdaj
  • Ocitli jsme se bez práce a bez mzdy

V takových případech by se nám samozřejmě hodila finanční pomoc. A zatímco banky a řada nebankovních společností před námi zavírá dveře, existuje Japonská půjčka, která nám pomůže. Je totiž ideálním úvěrovým produktem ve chvíli, kdy potřebujeme vyřešit trable s penězi. A kolik nám nabídne? Sumu v rozmezí 1 000 – 4 999 korun českých.

Japonská půjčka je tu vždy, když chceme jakékoliv zboží nebo službu

Dalším důvodem, proč si o tento úvěrový produkt požádat je také to, že si chceme cokoliv koupit. Je jedno, zda se jedná o zboží nebo službu. Japonská půjčka má tu výhodu, že se jedná o produkt neúčelový. To znamená dvě hlavní výhody. V první řadě nás poskytovatel nijak neomezuje v tom, na co můžeme a na co nemůžeme finance využít. Druhá výhoda se následně týká situace, kdy nechceme dokládat třeba faktury, kupní smlouvy, nebo jakékoliv jiné účtenky. I v tomto směru přijde tento úvěr vhod, jelikož ani zde není nic z toho potřeba. Nevěříte? Přesvědčte se o tom sami.

Pro ty, kteří chtějí drahé věci

I když primárně patří Japonská půjčka do segmentu mikropůjček, neznamená to, že se ho nutně drží. Máme-li být skutečně konkrétní, tak samozřejmě platí, že si můžeme vzít i částky mnohem větší. Pokud jsme si už někdy u tohoto poskytovatele žádali o peníze, otevírají se nám zcela nové možnosti. Ty jsou spojeny primárně s tím, že máme možnost vzít si sumu, která bude činit až 50 000 korun českých. I tu můžeme využívat na cokoliv, dle našeho uvážení.

Daná suma má samozřejmě podobu standardní nebankovní půjčky. To znamená, že se nemusíme být nutnosti splatit peníze do jednoho měsíce, jako v případě mikropůjček. Takto si splácení jednoduše rozložíme na mnohem delší období. Konkrétně potom na takové, kdy budeme peníze splácet až po dobu celého jednoho roku. A jelikož společností, která za touto půjčkou stojí je Home Credit, nemusíme se bát ani složitého ověřování. To ostatně platí o v případě, kdy se rozhodneme jít cestou oné mikropůjčky.

15.10.2015