První instalace obousměrného ATM OKI ve Slovenské spořitelně Bratislava.

Společnost Albacon, technologický leader v oblasti zpracování a recyklace hotovosti přináší na český a slovenský trh novinku, která mění chápání toho, co znamená vkládat hotovost na účet.

Ve spolupráci s největší komerční bankou na Slovensku – Slovenskou spořitelnou, jsme instalovali první recyklační bankomat ATM OKI RG7, který umožňuje vkládat hotovost bez asistence pracovníka banky.

vkladomat_bratislva_02Bankomaty OKI obsahují špičkovou japonskou technologii, v tomto případě se jedná o sedmou generaci recyklačních bankomatů OKI. Značku OKI, kterou drtivá většina z nás zná jako výrobce tiskáren, je zároveň světovou jedničkou v oblasti recyklačních bankomatů. Obsluhuje více než 50% prostor na nejnáročnějších asijských trzích jako je např. Japonsko nebo Čína.

Potřebujete vložit peníze na vlastní účet? Již nemusíte čekat vkladomat_bratislava_03ve frontách na pobočkách. Na vložení peněz stačí klientům jenom platební karta. Jak uvádí informační portál Slovenské spořitelny, novinku můžou využít všichni klienti banky, kteří mají ke svému účtu debetní kartu. Postup je jednoduchý, postačuje vložit platební kartu, zadat PIN kód a odsouhlasit číslo účtu, na které budou peníze připsané. Bankovky navíc není potřeba třídit, stačí je vložit  přímo do přihrádky, kde se automaticky roztřídí a vloží do trezoru.

Podle vyjádření společnosti Albacon Systems, a.s. probíhají intenzivní jednání a přípravy  pilotů pro další české a slovenské banky.

 

vkladomat_bratislava

1.7.2014